ks. Klinicki Władysław

Ks. Władysław Klinicki (01/06/1914) pochodzi z Kurska w Rosji. Wyświęcony został 14 lutego 1942 roku. 24 czerwca 1950 roku wyjechał na misje, pracuje w Brazylii. Obecnie jst najstarszym polskim misjonarzem w tym kraju. Posługuje w Sao Paulo.

 

 

Nowe zdjęcia w galerii

Ostatnio wpisana intencja

Nela Kujawa
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mamy mojego nauczyciela, gdyż podejrzewa się u niej nowotwór oraz za moje szkolne koleżanki, kolegów i nauczycieli, gdyż są daleko oddaleni od Boga. Za każdą modlitwę Bóg zapłać!
piątek, 24 października 2014

Projekt w trakcie realizacji

Projekt nr 086 (Uganda) Children and Life Mission Calm / Koszt projektu: 30 000 usd

Misja mieści się na terenie Archidiecezji Kampala, w miejscu męczeństwa Karola Lwangi i jego towarzyszy (Męczennicy Ugandy) w Namugongo w Ugandzie. Jest prowadzona przez Zgromadzenie Księży Salezjanów. Podobnie jak organizacje społeczne, kulturalne, misja CALM została stworzona, aby nieść pomoc dla dzieci ulicy, sierot oraz narażonych na przemoc ze strony najbliższego środowiska. Pragnie stworzyć, dla tych, którzy utracili dom rodzinny, nowe bezpieczne miejsce, w którym mogliby nie tylko zamieszkać, ale zdobyć poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na lepsze życie. W domu mieszka 128 wychowanków.

Więcej …


 


 
 
 
Salezjański Ośrodek Misyjny
ul. Korowodu 20
02-829 Warszawa
tel. 22 644 86 78
misje@salezjanie.pl
www.misje.salezjanie.pl
 
Działalność
Adopcja na odległość
Wolontariat
Projekty misyjne
Multimedia Don Bosco
Wydawnictwo
Animacja misyjna
Modlitwa
Dom rekolekcyjny
Muzeum misyjne
Sklepik misyjny
O nas
Placówki misyjne
Listy z misji
Nasi ludzie
Media o nas
Linki
Aktualności
Pozostałe strony
Galeria
Wspomóż misje
Pressroom
Kontakt